Незалежні консультанти Oriflame
    Електронний лист (24/7) 


Я бажаю розпочати якісний бізнес

Ми заробляємо гроші через Інтернет, без продажів і вчимо цьому всіх бажаючих.

Запрошуємо Вас взяти участь в проекті «Велес-клуб», в рамках якого Ви зможете за 8 місяців відкрити кваліфікацію «Директор» компанії Оріфлейм і почати отримувати від 7500 гривень в місяць при повній зайнятості. А при частковій зайнятості (1-2 години в день) Ви зможете добитись такого результату за рік. Причому далі Ваш дохід буде тільки зростати.

Проект Вам підійде ідеально, якщо:

- Ви в декреті.

- Ви тимчасово не працюєте.

- У Вас є основна робота і на ній є доступ в Інтернет.

- Вас не влаштовує Ваш рівень життя і Ви хочете його покращити.

- Ви живете в маленькому населеному пункті, де немає роботи.

- Або просто, якщо Вам потрібні гроші!

Що потрібно робити?

Кожен учасник команди реєструється на нашому сайті. Після цього отримує детальні інструкції по роботі. Вам потрібно писати прості повідомлення в Інтернеті, запрошувати людей в свою команду та змінити для себе магазини косметики на каталог Оріфлейм.


Як почати бізнес в Інтернеті?

Бізнес в інтернеті - на даний момент швидко завойовує популярність в усьому світі. Це сфера, що є дійсно цікавою для кожного. Інтернет зараз дуже швидко проникає в суспільство і у відносини людей, тому це ще й чудова можливість заробітку.

Компанія платить за кожну твою покупку та покупку консультантів із твоєї структури. На відміну від традиційного бізнесу, який вимагає початкових вкладень, бізнес в інтернеті вимагає тільки тимчасових витрат Вашого часу. Відмовтеся від перегляду телевізора і станьте багатшими!

Дохід тут необмежений. Кожен отримує стільки, скільки працює. Бізнес в інтернеті не для ледарів. Амбітні люди отримують тут успіх, і гроші!

Для Вас ми пропонуємо свою систему навчання, за якою Ви будете швидко та легко розвиватись.

Тепер вибір за Вами. Ми зв’яжемося з Вами, і Ви детально дізнаєтеся про бізнес в Інтернеті і можливості компанії Оріфлейм.SiteMap
© 2014 , Система навчання є об'єктом авторського права
© 2014 , Сайт незалежних консультантів Оріфлейм
© 2014 , розробка сайту Mike-H