Незалежні консультанти Oriflame
    Електронний лист (24/7) 

Ви - медик!


Бізнес Оріфлейм - це один з небагатьох шансів почати свою справу з нуля без початкових вкладень.

Компанія Оріфлейм пропонує Вам взаємовигідне співробітництво, при якому будете отримувати щомісячний дохід, знайдете фінансову незалежність, красу і здоров'я, суспільне визнання своїх досягнень.

Бізнес полягає не в продажі косметики з каталогу Оріфлейм, а в ідеї домогтися фінансового благополуччя, зробити оточуючих людей здоровими і красивими.

1. Користуйтесь якісною європейською косметикою та вітамінами з персональною знижкою. Змініть місце придбання даної продукції і дуже швидко Ви переконаєтесь, що за ті ж гроші набагато більше можете купити якісних необхідних речей, ніж раніше!

2. Запропонуйте змінити магазин своїм родичам, друзям, знайомим і пацієнтам. До порад лікарів прислухаються.
Ви, як ніхто інший, знаєте чому в наш час приймати вітаміни життєво необхідно.
Розуміючи потреби населення, шведськими вченими зі світовим ім'ям була розроблена і протестована продукція Велнес. І Ви з професійної точки зору можете переконатись в якості нашої продукції. Продукти категорії Велнес допоможуть Вам і Вашим батькам зберегти молодість на довгі роки, а Вашим дітям вирости розумними і здоровими.

3. Робіть подарунки своїм рідним, близьким з величезного асортименту продукції Оріфлейм.

4. Знайдіть і запросіть надійних партнерів, які захочуть і будуть наполегливо робити те ж саме що і Ви. За маркетинг–планом компанія здійснює нарахування за товарообіг всіх членів Вашої команди.

5. Ми пропонуємо налагоджену систему навчання, завдяки якій Ви завжди будете на крок швидшими від людей, яких Ви запросили.

Робота в Оріфлейм здійснюється за вільним графіком з можливістю поєднання з основним місцем зайнятості на початковому етапі.
Зробіть свій перший крок для отримання фінансової стабільності.

Обирай!SiteMap
© 2014 , Система навчання є об'єктом авторського права
© 2014 , Сайт незалежних консультантів Оріфлейм
© 2014 , розробка сайту Mike-H