Незалежні консультанти Oriflame
    Електронний лист (24/7) 

Ви успішна бізнес-жінка, не виходячи з дому... Так Ви - домогосподарка!


Ваша робота не ділиться на зміни, у Вас практично немає вихідних днів, але Ви виконуєте найголовніше завдання жінки - підтримуєте сімейний вогонь, піклуєтесь про коханого чоловіка і виховуєте наступне покоління.

Так, це безумовно найважливіше, але крім цього важливо залишатися жінкою красивою, впевненою у собі, незалежною. Пропонуємо Вам отримувати додатковий дохід не виходячи з дому.

Роботу в косметичній компанії зі світовим іменем, яка дозволить Вам чудово виглядати і при цьому додатково заробляти.

1. Система проекту заснована на особистому споживанні. Щодня ми користуємось засобами особистого догляду (креми, шампуні, гелі). Ці засоби мають властивість закінчуватись. І ми знову ідемо в магазин, на ринок чи у супермаркет. Змініть місце придбання цієї продукції і дуже швидко Ви переконаєтесь, що Ви за ті ж гроші набагато більше можете купити необхідних речей, ніж раніше! Ви будете економити і час, і гроші. А також отримувати подарунки та зможете завжди бути в курсі останніх тенденцій моди і краси!

2. Запропонуйте змінити магазин своїм родичам, друзям, знайомим і незнайомим. Це можна зробити безпосередньо або через інтернет. Це просто! Тим більше, що користуватися натуральною продукцією бажаючих зараз дуже багато!

3. Ви хочете зробити подарунок своїм близьким на День народження або на Різдво або просто хочете порадувати рідних своєю увагою. Каталог Оріфлейм допоможе Вам вирішити дані турботи. Там Ви знайдете безліч привабливих пропозицій, які порадують.

4. Може досить дивитись на чиєсь красиве життя по телевізору. Стань героєм свого власного життя. Зареєструйтеся в компанію просто зараз – це Ваш перший крок в нове життя. Знайдіть і запросіть надійних партнерів, які захочуть і будуть наполегливо робити те, що і Ви. За маркетинг–планом компанія здійснює нарахування за товарообіг всіх членів Вашої команди.

5. Ми пропонуємо Вам налагоджену систему навчання новачків. Старанно виконавши всі уроки – Ви і самі зможете навчати зацікавлених новачків. Згідно програми – Ви завжди будьте на крок швидшими від людей, яких Ви запросили.

Обирай!SiteMap
© 2014 , Система навчання є об'єктом авторського права
© 2014 , Сайт незалежних консультантів Оріфлейм
© 2014 , розробка сайту Mike-H