Незалежні консультанти Oriflame
    Електронний лист (24/7) 

Ви - педагог!


Користуйтесь якісною шведською косметикою чудесної якості за доступними цінами, де витриманий термін придатності. При цьому економте на своєму власному бюджеті, а не на собі.

Змініть магазини, в яких Ви купуєте товари власного вжитку – і заробляйте. Супермаркет або магазин не платить Вам за те, що Ви там купуєте мило, гелі, креми, а компанія Оріфлейм платить Вам не лише за Ваші покупки, але і за покупки всіх Ваших знайомих, родичів, друзів, кого Ви запросили в свою команду, від 6% до 24% комісійних.

1. Користуйтесь якісною європейською косметикою з персональною знижкою.

2. Модні аксесуари від Оріфлейм допоможуть висловити свою особистість і завжди виглядати елегантно.

3. Здоровий спосіб життя разом з серією Wellness від Оріфлейм. Краса починається зсередини! Якщо Ви хочете бути здоровими, позбутися стресів, бути більш енергійними і прожити яскраве і цікаве життя, ми знаємо як Вам допомогти!

4. Власний бізнес під ключ! Ми покажемо Вам, як заробляти гроші разом з компанією Оріфлейм і перестати залежати від начальників. Почни змінювати своє життя сьогодні і Твоє завтра Тобі сподобається!

5. Ми пропонуємо Вам налагоджену систему навчання, завдяки якій Ви завжди будете на крок швидшими від людей, яких Ви запросили.

Обирай!SiteMap
© 2014 , Система навчання є об'єктом авторського права
© 2014 , Сайт незалежних консультантів Оріфлейм
© 2014 , розробка сайту Mike-H