Незалежні консультанти Oriflame
    Електронний лист (24/7) 


Wellness - краса зі середини!

Ви хочете, щоб Ви і Ваші діти були здоровими, розумними, красивими?

Саме для Вас шведськими вченими зі світовим ім'ям була розроблена і протестована продукція Велнес.

Купуючи продукт Wellness від Oriflame, вироблений відповідно до стандарту GMP, Ви можете бути впевнені в його 100% якості, безпеці та ефективності.

Що таке стандарт GMP? Це - міжнародний стандарт, який включає в себе дуже широкий ряд показників, яким повинні відповідати підприємства, що випускають косметичні, лікарські засоби, харчові добавки. Мета стандарту GMP - отримання якісного, безпечного і ефективного продукту. В Україні сертифікації GMP як такої немає взагалі, навіть для ліків, не говорячи про решту продуктів.

Тому ми пишаємося тим, що всі наукові дослідження, розробки та клінічні тести, пов'язані зі створенням формул наших продуктів, були проведені в Швеції групою вчених-експертів, які отримали всесвітнє визнання. Крім того, всі формули Велнес засновані на натуральних інгредієнтах, не містять жирів, шкідливих для здоров'я, не містять штучних ароматизаторів, консервантів, барвників і ГМО.

Активні інгредієнти в складі продукції Велнес піддаються ретельній перевірці, а їх безпека і ефективність мають наукове підтвердження.

Кожна сім'я для себе може вибрати свій оптимальний кошик здоров'я.

C:\Users\User\Desktop\250бб\images (7).jpg

Суха суміш для коктейлю «Нечурал Баланс»

Смачний і корисний, поживний коктейль з вмістом протеїнів, клітковини і жирних кислот Омега-3 і Омега-6 з низьким глікемічним індексом. Натуральні інгредієнти забезпечують повноцінний раціон і допомагають справитися з почуттям голоду, шкідливими перекусами і солодким. Продукт розроблений і вироблений в Швеції.

Інтенсивні дослідження проводились протягом 8 років, перш, ніж формула коктейлю була остаточно затверджена!

Суп «Нечурал Баланс»

Корисний, смачний, 100% натуральний суп містить три джерела протеїнів для оптимального харчування і почуття ситості надовго. Маложирний, з корисним маслом ріпаку.

C:\Users\User\Desktop\250бб\images (3).jpg

Протеїновий батончик «Нечурал Баланс»

3 джерела протеїну без ГМО: соя, молоко, горошок.

- багаті клітковиною - корисні злаки (ячмінь, овес, пшениця і рис) покращують травлення.

- багаті протеїном - надають відчуття ситості надовго.

- 100% натуральні - не містять штучних барвників, консервантів, ГМО і підсолоджувачів.

C:\Users\User\Desktop\250бб\images (4).jpg

Велнес Пек

21 пакетик. Кожен індивідуальний пакетик містить денну норму «Омега-3», «Шведський б'юті-комплекс Плюс» (астаксантин і екстракт чорниці), Комплекс «Мультівітаміни і мінерали» розроблено для збереження здоров'я і краси, підтримки високого життєвого тонусу і активності. Окремо для чоловіків та жінок.

C:\Users\User\Desktop\250бб\images (2).jpg

Комплекс «Мультивітаміни і мінерали». Оптимально збалансований комплекс вітамінів і мінералів, спеціально розроблений для щоденного застосування. підходить для дорослих і дітей, старших 14 років.

C:\Users\User\Desktop\250бб\images (8).jpg

Комплекс «Омега-3»
Високоякісний натуральний риб'ячий жир - основне джерело поліненасичених жирних кислот ряду Омега-3 і унікальних біологічно активних сполук, які зберігали твою молодість, здоров'я і красу.

Шведський б'юті-комплекс Плюс
Містить астаксантин і екстракт чорниці для підтримання природної краси і здоров'я шкіри, підвищення м'язової сили і зміцнення серцево-судинної системи.

Нутрікомплекс для волосся і нігтів
Запобігає посилен
ому випадінню волосся і розшаруванню нігтів. Забезпечує волоссю і нігтям повноцінне харчування. Волосся виглядає більш об'ємним, нігті - щільними і блискучими.

«Омега-3» для дітей.

Риб'ячий жир з натуральним смаком лимона. Містить незамінні жирні кислоти, необхідні для нормального росту і розвитку дітей.

C:\Users\User\Desktop\250бб\images (5).jpg

Здоров'я - дорожче золота!

Нам потрібно - не лікуватися! Нам потрібно - бути здоровими!

Ми самі вибираємо, на що витрачати щодня гроші – не задумуючись купуємо наступну пачку сигарет для чоловіка, тістечко для себе і чіпси, які так люблять наші діти. При цьому не отримуємо ні користі, ні здоров'я для своєї сім'ї.

Дбайливе, розумне і правильне ставлення до свого тіла і самопочуття - це, мабуть, єдиний вірний шлях для успіху в житті!

Ми запрошуємо Вас приєднатися до мільйонів людей, які вже вибрали Велнес від Оріфлейм і зробили перший крок до свого довголіття.

Ми запрошуємо Вас берегти своє здоров'я і заробляти при цьому!SiteMap
© 2014 , Система навчання є об'єктом авторського права
© 2014 , Сайт незалежних консультантів Оріфлейм
© 2014 , розробка сайту Mike-H